TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

6-milionowy pasażer Ryanair odleciał z Wrocławia
JANUSZ KRZESZOWSKI, WROCLAW.PL - Opublikowano: 14.10.2014 13:35:25
6-milionowy pasażer Ryanair odleciał z Wrocławia
Sara Bielak, która leciała z rodziną do Rzymu została 6-milionowym pasażerem linii lotniczych Ryanair obsłużonym we Wrocławiu. Nastolatka do stolicy Włoch leciała w nagrodę za dobre stopnie w szkole. Teraz może świętować podwójnie, bo dostała od Ryanaira dwa bilet na przelot w dowolnym kierunku. Linie lotnicze Ryanair już w 2005 roku postawiły na Wrocław. To stąd uruchomiły pierwsze niskokosztowe połączenie w Polsce, to w stolicy Dolnego Śląska powstała pierwsza baza operacyjna i to tutaj przewoźnik powitał swojego rekordowego, 6-milionowego pasażera. Podróżnym nr 6 mln linii lotniczych Ryanair we Wrocławiu została piętnastoletnia Sara Bielak, która leciała dzisiaj z Wrocławia do Rzymu. –„Wycieczka do Rzymu to nagroda dla niej za dobre wyniki w nauce, ale tej niespodzianki na lotnisku nie mieliśmy w planach. Jesteśmy bardzo zaskoczone i szczęśliwe –mówiła z uśmiechem jej mama. Szczęśliwa pasażerka otrzymała od przewoźnika dwa bilety na lot w obie strony w dowolnym kierunku, upominki przygotowane przez Port Lotniczy Wrocław oraz działających na lotnisku we Wrocławiu sklepów firmy Heinemann, Polski Folk i Coffeeheaven. Obsługa we Wrocławiu 6-milionowego pasażera to spory sukces przewoźnika i lotniska.  –„Tanie linie, takie jak Ryanair szybko dostrzegły w naszym kraju ogromny potencjał rozwoju –mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. –Przez ostatnią dekadę zmieniło się wszystko. Dziś oferujemy nie jedno, a 25 tanich połączeń, a także wiele połączeń sieciowych i czarterowych. Ale w dużej mierze to dzięki ofercie niskokosztowych przewoźników od początku tego roku udało nam się obsłużyć na lotnisku we Wrocławiu już ponad 1,6 mln pasażerów. Ryanair, aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję, wyprzedaje kolejną porcję biletów do Warszawy/Modlin po atrakcyjnych cenach. Co prawda tych za 19 zł już prawie nie ma (zostały ostatnie sztuki), ale teraz czekają bilety z cenami rozpoczynającymi się od 39 zł. –„Takie ceny obowiązują na wybrane loty od października do stycznia 2015. Zachęcamy do rezerwowania ich naszej stronie internetowej - zachęca Katarzyna Gaborec-McEvoy. Przypomnijmy, że w sezonie jesienno-zimowym Ryanair podwoi liczbę rejsów na trasie do Warszawy-Modlin. Przewoźnik zaoferuje dodatkowe poranne połączenie o godz. 6.50. W sumie w nowym sezonie w ofercie irlandzkich linii znajdzie się 15 połączeń do najważniejszych europejskich miast, w tym tak atrakcyjne kierunki turystyczne, jak Rzym, Barcelona, Mediolan czy Bolonia. 
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
Ryanair
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....