TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

A380 Emirates do Waszyngtonu
EMIRATES - Opublikowano: 12.01.2016 14:25:43
A380 Emirates do Waszyngtonu

Linie Emirates zapowiedziały wprowadzenie swojego sztandarowego samolotu, Airbusa A380, na trasie Dubaj (DXB) ? Waszyngton (IAD) od 1 lutego br.

Codzienne połączenia A380 Emirates do Waszyngtonu

Airbus A380 zastąpi Boeinga 777-300ER, który obecnie obsługuje tę trasę, co ma na celu zaspokojenie dużego zapotrzebowanie wśród pasażerów i przywrócenie odpowiedniego poziomu oferowania po planowanym wycofaniu połączenia na tej trasie przez linie United Airlines, które nastąpi 25 stycznia tego roku. Dzięki zapowiedzianej zmianie samolotu klienci podróżujący z lub do Waszyngtonu będą mieli okazję skorzystać z bogatej oferty na pokładzie A380, sztandarowej maszyny Emirates, i odbyć komfortową podróż do różnych miast z siatki połączeń przewoźnika.

Połączenie do Waszyngtonu należy do najpopularniejszych i najbardziej opłacalnych tras, które obsługujemy, a zapotrzebowanie na bilety jest bardzo wysokie we wszystkich klasach rezerwacyjnych. Pomimo wysokiego wskaźnika zapełnienia miejsc linie United Airlines postanowiły wycofać swoje połączenie. W związku z tym dodatkowe miejsca na pokładzie naszego A380 przywrócą oferowanie na trasie i stałą obsługę podróżnych z Ameryki i całego świata, którzy wybierają się do Waszyngtonu w celach służbowych lub turystycznych. Cieszymy się, że klienci będą mogli skorzystać z wielokrotnie nagradzanej oferty na pokładach naszych A380, a my w dalszym ciągu będziemy pracowali na sukces gospodarczy miasta i sąsiednich regionów ? powiedział Tim Clark, prezes linii Emirates.

Rozkład codziennych lotów z Dubaju (DXB) do Waszyngtonu (IAD) i z powrotem pozostanie taki sam. Po 1 lutego samolot rejsu EK231 nadal będzie zabierał pasażerów z Dubaju codziennie o 2:20, lądując w Waszyngtonie o 8:15. Również rejs powrotny EK232 pozostanie bez zmian ? wylot z Waszyngtonu o 10:15 i przylot do Dubaju o 8:00 następnego dnia.

Wielokrotnie nagradzane usługi Emriates

Wszyscy pasażerowie Emirates mogą wybierać spośród ponad 2 tys. kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, muzyką, grami i podkastami w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice. Ponadto na pokładzie wszystkich samolotów A380 otrzymują dostęp do bezpłatnej, bezprzewodowej sieci internetowej, posiłki przygotowują dla nich najlepsi szefowie kuchni, a w trakcie lotu opiekuje się nimi słynący z obsługi na najwyższym poziomie wielonarodowy personel pokładowy, do którego należą przedstawiciele 135 narodowości.

Co więcej, pasażerowie klasy pierwszej i biznes mogą skorzystać z darmowej usługi szoferskiej podczas drogi na lotnisko i z powrotem oraz odprężyć się w ekskluzywnej poczekalni Emirates w Dubaju i innych miejscowościach na całym świecie. Na pasażerów klas premium w środku A380 czekają fotele rozkładane do pozycji leżącej i salon pokładowy Emirates. Podróżujący klasą pierwszą dodatkowo mają do dyspozycji prywatne kabiny i pokładowe prysznice Shower Spa, dzięki którym mogą odświeżyć się przed lądowaniem.

Dubaj: połączenia między ośrodkami turystycznymi i biznesowymi

W Dubaju znajduje się wiele obiektów konferencyjnych i wystawienniczych, atrakcji turystycznych oraz sklepów i centrów handlowych. To skąpane w blasku plaż i drapaczy chmur wizjonerskie miasto, gdzie stare doskonale komponuje się z nowym. Bogatą historię tego miejsca zwiedzający mogą zobaczyć na własne oczy, przechadzając się uliczkami Starego Dubaju po targach z tkaninami, przyprawami i złotem. To także jeden z kluczowych na świecie ośrodków finansowych, który słynie z pierwszorzędnej kuchni i bujnego życia nocnego, wysokiej klasy hoteli, pól golfowych, zabytkowych budynków i lokali handlowych.

Amerykańskie podróże z biletem Emirates Pass

Pasażerowie Emirates, którzy chcieliby odkryć miejsca na obu kontynentach amerykańskich, mają kilkadziesiąt nowych możliwości dzięki biletowi Americas Pass.

Klienci linii Emirates, którzy lądują w jednym z 10 miast w USA objętych siatką przewoźnika, mogą podróżować na jednym, łączonym bilecie do ponad 90 miejsc w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Ameryce Łacińskiej. Usługa jest możliwa dzięki partnerstwu Emirates z pięcioma innymi przewoźnikami: Jet Blue, Alaska Airlines, Virgin America, WestJet Airlines i Porter Airlines.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Emirates
Waszyngton
USA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....