TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Ameryka Południowa na celowniku LOT-u
InfoAir.pl - Opublikowano: 17.01.2020 14:30:02
Ameryka Południowa na celowniku LOT-u; fot. Airport Warszawa

LOT systematycznie wzmacnia strukturę sprzedaży zarówno w obsługiwanych regionach, jak i na tzw. rynkach offline, czyli tam, gdzie dotąd nie wykonywał bezpośrednich rejsów. Udostępnienie sprzedaży biletów buduje rozpoznawalność polskiego przewoźnika w Ameryce Łacińskiej, a także wzmocni ruch tranzytowy na regularnych połączeniach LOT-u.

LOT stale rozbudowuje swoją siatkę sprzedaży na świecie, wyraźnie akcentując rozwój zarówno w Azji, jaki i Ameryce. Dystrybucja biletów LOT-u jest możliwa teraz również dzięki rejestracji w ramach międzynarodowego systemu BSP (Billing and Settlement Plan IATA), który umożliwia prowadzenie sprzedaży w nowych regionach.

Ameryka Południowa

Przewoźnik umożliwia sprzedaż biletów LOT już w 77 krajach świata. W ostatnim czasie LOT przystąpił do systemu sprzedaży biletów w Meksyku, Kolumbii i Panamie. Wyłącznym przedstawicielem przewoźnika w tych krajach jest AVIAREPS AG - Generalny Agent Sprzedaży.

"Są to jedne z pierwszych krajów Ameryki Łacińskiej, z którymi LOT nawiązał współpracę handlową, natomiast traktujemy to jako wstęp do rozszerzenia współpracy w regionie. LOT dzięki stale rozbudowywanej siatce może zapewnić komfortowe połączenia pasażerom z Ameryki Łacińskiej do Europy przede wszystkim przez port w Miami, pełniący rolę jednego z największych portów tranzytowych w regionie. Ponadto dzięki budowaniu struktur sprzedaży wzmacniamy ruch tranzytowy przez huby w Warszawie i Budapeszcie. Wzrost rozpoznawalności marki LOT w tym regionie jest dla nas ważny, a w przyszłości umożliwi dalszy rozwój połączeń LOT-u" - Anna Staszewska, dyrektor sprzedaży globalnej.

Sprzedaż na rynkach offline przez m.in. port w Miami możliwa jest dzięki współpracy z liniami partnerskimi. Z perspektywy pasażera umożliwia to podróż do Europy w ramach jednej rezerwacji i jednego biletu lotniczego. LOT podpisał umowę o współpracy handlowej z liniami Avianca, partnerem z największego globalnego sojuszu lotniczego Star Alliance. Pasażerowie z Europy dzięki tej współpracy mogą planować podróże liniami lotniczymi LOT i Avianca do Kolumbii, Panamy, Peru, Kostaryki, Ekwadoru, Salwadoru, Gwatemali i Nikaragui. Natomiast pasażerom z Ameryki Łacińskiej LOT proponuje dogodne i komfortowe połączenia do Europy Centralnej i Wschodniej.

Wzmocnienie sprzedaży wpisuje się w strategię rentownego wzrostu, jaką LOT wdraża od początku 2016 r. W ubiegłym roku przewoźnik przewiózł rekordową liczbę ponad 8,9 mln pasażerów, czyli o 2 mln więcej niż rok wcześniej. W tym roku planuje przekroczyć barierę 10 mln pasażerów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
LOT
Meksyk
Kolumbia
Peru
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....