TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Emirates łączą siły z pięcioma amerykańskimi przewoźnikami
EMIRATES - Opublikowano: 05.08.2015 08:51:15
Emirates łączą siły z pięcioma amerykańskimi przewoźnikami

Klienci linii Emirates, którzy lądują w jednym z 10 miast w USA objętych siatką przewoźnika, mogą teraz podróżować na jednym łączonym bilecie do ponad 90 miejsc w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Ameryce Łacińskiej. Usługa jest możliwa dzięki partnerstwu Emirates z pięcioma innymi przewoźnikami: Jet Blue, Alaska Airlines, Virgin America, WestJet Airlines i Porter Airlines.

?Americas Pass? umożliwia klientom przewoźnika zakup biletów w konkurencyjnych cenach, zaczynając już od 99 USD za lot na terenie Ameryki. Pasażerom przysługują również bardzo wysokie limity bagażu na wszystkie loty krajowe. Ponadto mogą oni przewozić bezpłatnie dwie sztuki bagażu podczas lotów do miast położonych w Kanadzie, Ameryce Północnej oraz Południowej. Nie obowiązuje ich również zasada minimalnego okresu pobytu.

Bilet ?Americas Pass? zapewnia naszym pasażerom zupełnie nowe możliwości: dysponując tylko jednym biletem mogą oni najpierw odbyć podróż dalekodystansową na pokładzie naszego samolotu, a później swobodnie odkrywać dwa amerykańskie kontynenty. Podróżując z Vancouver w Kanadzie do San Juan w Puerto Rico czy San Diego w USA, czy też korzystając z setek innych połączeń, nasi klienci mogą teraz z niezwykłą łatwością nie tylko odkrywać nowe miejsca i brać udział w wydarzeniach kulturalnych, ale również odwiedzać rodzinę i znajomych ? powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates.

Klienci Emirates, którzy chcą dowiedzieć się więcej o dostępnych w ramach ?Americas Pass? kierunkach, mogą skontaktować się z lokalnym oddziałem przewoźnika w Polsce lub z agentami turystycznymi.

Emirates rozpoczęły regularne loty do Stanów Zjednoczonych w 2004 roku, kiedy otworzyły połączenie do Nowego Jorku. W trakcie ubiegłej dekady przewoźnik obsłużył ponad 9 milionów pasażerów podróżujących na północnoamerykańskich trasach. Obecnie linie Emirates obsługują dziewięć amerykańskich portów przesiadkowych ? Chicago, Boston, San Francisco, Los Angeles, Seattle, Dallas/Fort Worth, Houston, Waszyngton i Nowy Jork oraz obsługują loty transatlantyckie między Nowym Jorkiem a Mediolanem. Emirates wykonują również przewozy cargo do Atlanty, a 1 września 2015 roku zostaną uruchomione loty do Orlando (MCO).


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Emirates
USA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....