TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Emirates latają do USA, ale mierzą temperaturę
InfoAir.pl - Opublikowano: 15.03.2020 08:00:40
Emirates latają do USA, ale mierzą temperaturę; fot. Emirates l

Linie Emirates wprowadziły obowiązkowy pomiar temperatury ciała wszystkich pasażerów podróżujących do USA z lotniska w Dubaju - poinformował 13 marca przewoźnik. Sprawdzana jest też temperatura wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju.

"Od 12 marca tego roku linie Emirates wprowadziły obowiązkowy pomiar temperatury ciała wszystkich pasażerów podróżujących do USA z lotniska w Dubaju. Skanery termiczne zostaną umieszczone przy bramkach do samolotów lecących do USA. Pasażerowie o podwyższonej temperaturze zostaną poddani dalszym badaniom" - poinformował przewoźnik w komunikacie.

Obligatoryjna kontrola

Jak dodano, oprócz tego wszyscy pasażerowie podlegają badaniu temperatury po przylocie do Dubaju podczas odprawy celnej. Emirates lata bezpośrednio z Warszawy do Dubaju.

Ponadto, Emirates zawieszą loty z Dubaju do Włoch – ostatni lot zostanie zrealizowany 15 marca.

Przewoźnik zapewnił, że monitoruje rozwój wydarzeń związanych z pandemią wirusa COVID-19 w ścisłej współpracy z odpowiednimi służbami.

Pasażerowie są proszeni o przestrzeganie zalecanego czasu przybycia na lotnisko (czyli na trzy godziny przed odlotem), co umożliwi sprawną odprawę bagażową i kontrolę paszportową.

Własnym sumptem

"Oprócz procedury pomiaru temperatury na lotnisku, linie Emirates z własnej inicjatywy podejmują nieobowiązkowe środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży, takie jak zaawansowane procedury czyszczenia i pełnej dezynfekcji ponad 248 samolotów wylatujących codziennie z Dubaju" - czytamy.

Przewoźnik stosuje środki czyszczące, które zabijają wirusy i inne drobnoustroje oraz pokrywają powierzchnię trwałą warstwą chroniącą przed wirusami, bakteriami i grzybem.

"Drobiazgowy proces czyszczenia obejmuje gruntowne wytarcie wszystkich powierzchni w kabinie samolotu, jak również inne standardowe procedury, takie jak m.in. zmiana pokrowców na zagłówkach we wszystkich fotelach, wymiana materiałów do czytania czy odkurzanie" - czytamy.

Przewoźnik zapewnił, że w razie podejrzenia lub potwierdzenia przypadku zakażenia wirusem COVID-19 na pokładzie dowolnego samolotu, Emirates wdrożą dokładniejszy proces czyszczenia, m.in. usuwając parę wodną z wnętrza kabin i pokrywając wszystkie elementy tapicerowane środkiem dezynfekującym, a także wymieniając pokrowce na fotele i poduszki w obszarze objętym zakażeniem. Wymieniony zostanie także nowoczesny system cyrkulacji powietrza wykorzystujący filtry powietrza w kabinach HEPA.

Zmiana rezerwacji

Przewoźnik umożliwia także zmianę terminu podróży bez dodatkowych opłat za zmianę rezerwacji czy ponowne wydanie biletu w przypadku lotów zarezerwowanych przed 31 marca tego roku. Ponadto, linie rezygnują z opłat za anulowanie i zwrot biletu w przypadku rezerwacji dokonanych w okresie 7-31 marca, niezależnie od daty lotu. Więcej informacji o nowych zasadach można znaleźć na stronie emirates.com.

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Objawia się ona najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem. Podejrzewa się, że do zarażenia koronawirusem, który może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc, doszło w Chinach pod koniec 2019 r. na targu w Wuhan, stolicy prowincji Hubei. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
kontrola
Emirates
USA

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....