TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Funclub, najpiękniejsze Polki i dwa Irizary i8
InfoBus.pl - Opublikowano: 25.04.2017 14:22:48 4 komentarze
Funclub, najpiękniejsze Polki i dwa Irizary i8

22 kwietnia na MTP w Poznaniu biuro podróży Funclub zaprezentowało nowy standard podróżowania. Spektakularna premiera nowego autokaru Platinum pokazała, że dalsze innowacje w turystyce autokarowej są możliwe. Funclub wzbogacił się o dwa Irizary i8 w standardzie, którego do tej pory nie było w naszym kraju.

Hiszpańskie autokary zostały zaprojektowane na specjalne zamówienie. Pojazdy posiadają zwiększone przestrzenie między fotelami, których jest zaledwie 42. Odległość między fotelami wynosi 1,2 m (zamiast 78 cm). Fotele posiadają rozkładane podnóżki, które umożliwiają położenie się podczas podróży. Wysoka jakość wykończenia i skórzane wnętrze, dostęp do Wi-Fi na terenie UE, gniazdka elektryczne 230 V, porty USB, indywidualne zestawy multimedialne i ekspres ciśnieniowy to udogodnienia, które tworzą nowe realia. To także pierwsze autokary Funclubu, które nie są w żółtych barwach.

Funclub z ofertą Platinum

Biuro podróży Funclub gwarantuje ekskluzywne podejście do turystyki autokarowej. Autokarom Platinum zostały przygotowane dedykowane programy wycieczek. Zwiększone przestrzenie wnętrza przekładają się na mniejszą ilość współpasażerów i kameralne grupy. W ofercie Platinum obowiązuje podwyższony standard hoteli, brak nocnych przejazdów oraz unikatowy program.

-"Bycie liderem to duża odpowiedzialność. Ciągłe wyzwania i śmiałe inwestycje, które musimy podejmować to duże ryzyko. Jesteśmy jednak przekonani, że warto. Nasze najnowsze autokary w standardzie Platinum są tego najlepszym dowodem ? powiedział podczas uroczystości Piotr Sućko, prezes zarządu Funclub. - Podczas premiery usłyszeliśmy wiele zachwytów i gratulacji. Cieszy nas, że klienci i branża doceniają nasze starania. Nowe technologie umożliwiają wprowadzanie nowych rozwiązań. Pewne jest, że będziemy z nich nieustannie korzystać. Standard Platinum wyznacza kierunek, którym będziemy podążać, by sprostać potrzebom naszych klientów. By je wyprzedzać."

Piękna premiera

Biuro podróży Funclub zaskoczyło rozmachem wydarzenia. Widowisko Sfery Platinum było transmitowane na żywo w social media. Wyjątkowego piękna nadała obecność najpiękniejszych Polek, Pauliny Maziarz (Miss Polski 2016), Patrycji Pabis (Miss Polski Nastolatek 2016), Aleksandry Wilińskiej (Pierwsza Wicemiss Polski Nastolatek 2016) i Karoliny Banach (Miss Eco Poland 2017). Zaproszona została również Madeline Gavi, która uwieczniła autokar Platinum na niezwykłym szkicu. Niebawem pojawi się w sieci specjalny Videoblog artystki z premiery.

Podczas premiery biuro podróży Funclub współpracowało z pionierami technologicznych rozwiązań. Na scenie wykorzystano interaktywny ekran parowy, dzięki któremu można było dotknąć obrazów wyświetlanych w przestrzeni. Swoją premierę miał również system liniowy X2 od Electro-Voice, który zapewnił nagłośnienie niespotykane dotychczas w polskich realiach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Funclub
Irizar
i8
 • ytu – 25.04.2017

  ale paskudne

 • ytu – 25.04.2017

  haha niewygodny komentarz usuniety? Pozdro moderacja

 • Dżordż – 27.04.2017

  Funclub i8 42 miejsca. Wcześniej Oscar PB 44 miejsca. Ale się łoją w tym Poznaniu. A Irizar ręcę zaciera.

 • Zosia – 28.04.2017

  Jedyne takie rozwiązanie na rynku. Funclub podniósł poprzeczkę bardzo wysoko. Turystyka to jednak cieżki kawałek chleba.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....