TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Kongres branżowy Fly&More w Jasionce
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 14.03.2018 14:00:46
Kongres branżowy Fly&More w Jasionce

Wpływ Brexitu na sytuację branży lotniczej w Polsce to jeden z głównych tematów kongresu Fly&More, który odbędzie się w czwartek w G2A Arenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe województwa podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

Organizatorami wydarzenia, które jest skierowane głównie do branży lotniczej są G2A Arena oraz port lotniczy w Jasionce.

Jak powiedział PAP rzecznik prasowy lotniska w Jasionce Marcin Kołacz, szczególne znaczenie dla organizatorów mają tematy ważne dla rozwoju lotnisk regionalnych, które obsługują łącznie około 60 procent ruchu pasażerskiego w Polsce.

-"Nasz kongres skierowany jest do portów lotniczych i kooperujących z nimi przedsiębiorców. Stanowić ma miejsce wymiany doświadczeń, opinii, rekomendacji z pożytkiem dla wszystkich podmiotów, dla których transport lotniczy stanowi istotny element biznesu. Głównym tematem kongresu będzie Brexit i jego konsekwencje dla branży lotniczej w naszym kraju" – dodał.

Wśród gości kongresu będą m.in. wiceminister inwestycji i rozwoju Adam Hamryszczak, prezes Warsaw Enterprise Institute Tomasz Wróblewski, prezes Portu Lotniczego Wrocław Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Leszek Chorzewski oraz prezes zarządu PLL LOT Rafał Milczarski.

Partnerem technologicznym kongresu będzie firma Samsung, która po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje w Jasionce innowacyjne rozwiązanie pozwalające lotniskom i współpracującym z nimi firmom zwiększać przychody z działalności handlowej.

Pilotażowy projekt Samsunga realizowany jest wspólnie z Przedsiębiorstwem Handlu Zagranicznego Baltona oraz portem w Jasionce. Wykorzystuje unikalne narzędzia analityczne oraz cyfrowe nośniki reklamowe, jakie ma w swojej ofercie koreańska firma. Dzięki nim, wkrótce oferta sklepów wolnocłowych należących do sieci Baltona na podrzeszowskim lotnisku będzie jeszcze bardziej dopasowana do oczekiwań klientów.

Jak podkreślił Andrzej Czechowski z Samsung Polska, pasażerowie na lotniskach na całym świecie generują niezliczoną ilość anonimowych, ale bardzo użytecznych danych.

-"Ich skuteczne wykorzystanie w działaniach marketingowych pozwala zwiększyć sprzedaż w punktach handlowych znajdujących się na terenie portów lotniczych. Wraz z naszymi partnerami testujemy skuteczność dotarcia tzw. inteligentnych treści reklamowych, wykorzystując autorskie narzędzia analityczne oraz systemy monitorów klasy Digital Signage. Wierzę, że wypracowane przez nas rozwiązania wkrótce staną się standardem w największych portach lotniczych" – podkreślił.

Natomiast zdaniem prezesa portu w Jasionce Michała Tabisza, zakupy na lotnisku to dla wielu pasażerów nieodłączna część podróży.

-"Z kolei dla nas przychody z tego tytułu stanowią ważny element budżetu. Cieszę się, że tak uznane marki jak Samsung i Baltona zdecydowały się podjąć współpracę z naszym portem. Tego rodzaju przedsięwzięcia pokazują, że Podkarpacie jest dziś jednym z najbardziej innowacyjnych regionów" – uważa Tabisz.

Patronami kongresu są Związek Regionalnych Portów Lotniczych, marszałek województwa podkarpackiego oraz ambasada brytyjska w Warszawie. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konferencja
Lotnisko Rzeszów

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....