TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Linie Kogalymavia wycofały wszystkie Airbusy 321
PAP - Opublikowano: 06.11.2015 12:23:57
foto: www.businessinsider.com

Rosyjskie linie czarterowe Kogalymavia, których Airbus-321 z 224 osobami na pokładzie rozbił się na półwyspie Synaj, wstrzymuje loty wszystkich samolotów A321 w celu przeprowadzenia dodatkowych kontroli - poinformował w czwartek urząd nadzoru Rostransnadzor.

Rostransnadzor - rosyjska federalna służba ds. nadzoru w sferze transportu - powiadomiła, że firma lotnicza Kogalymavia przekazała rozporządzenie o wstrzymaniu eksploatacji wszystkich maszyn A321 na czas przeprowadzenia przez nią dodatkowych kontroli i działań korekcyjnych z uwzględnieniem informacji o nagłym rozpadnięciu się konstrukcji samolotu podczas lotu na dużej wysokości.

Rosyjskie media piszą, że samoloty Kogalymavia wzięto w leasing z Irlandii, są zarejestrowane w tym kraju i powinny przechodzić przegląd techniczny w organizacjach zatwierdzonych przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA).

Przypominają, że ostatnią kontrolę typu "C" (C-check), czyli bardzo szczegółowy przegląd techniczny, samolot, który rozbił się w Egipcie, przeszedł w Turcji 18 marca 2014 roku w centrum Turkish Habom, które ma certyfikat EASA. Ostatnie sprawdzenie zdatności do lotu miało miejsce pierwszym kwartale br.

Ta największa katastrofa w historii radzieckiego i rosyjskiego lotnictwa nastąpiła 31 października. Samolot pasażerski Airbus-321 linii Kogalymavia, lecący z egipskiego kurortu Szarm el-Szejk do Petersburga rozbił się na Synaju.

Od kilku dni mnożą się doniesienia mediów powołujących się na anonimowe źródła amerykańskie i europejskie, że katastrofę mogła spowodować bomba podłożona przez Państwo Islamskie (IS).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Airbus
Rosja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....