TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

LOT dla studentów - nagroda plus staż
InfoAir.pl - Opublikowano: 02.07.2019 09:30:58
LOT dla studentów - nagroda plus staż

Linia lotnicza to ciekawe miejsce rozwoju kariery zawodowej, dlatego LOT organizuje konkurs na pracę dyplomową z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo. Nagrodą, oprócz biletów lotniczych i nagród pieniężnych, są płatne staże w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

W konkursie mogą wziąć udział studenci I i II stopnia polskich uczelni publicznych i niepublicznych, którzy planują bronić dyplom w roku akademickim 2019/2020. Konkurs będzie prowadzony w dwóch kategoriach: na pracę licencjacką i inżynierską oraz magisterską. Zgłaszane prace mogą być napisane w języku polskim i angielskim.

"Chcemy pokazywać, jak ciekawym miejscem do rozwoju kariery zawodowej jest linia lotnicza i jakie szerokie spektrum możliwości daje. Wierzymy, że biznes i nauka wzajemnie się inspirują i działając w ścisłej współpracy, mogą wypracowywać innowacyjne rozwiązania, rozwijać branżę i wyłaniać talenty" - mówi Magdalena Pieśniewska, dyrektor Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Konkursowe zasady

Obronione prace, wraz z kompletem dokumentów należy wysłać w terminie od 10 maja 2020 roku do 30 września 2020 roku na adres: konkurs.lot@pb.edu.pl. Wytyczne odnośnie wymaganej dokumentacji pracy konkursowej oraz regulamin można znaleźć na stronie: www.lot.com/pl/pl/konkurs.

W grudniu 2020 roku jury ogłosi trzech zwycięzców – w każdej z kategorii, wszyscy mogą liczyć na płatny trzymiesięczny staż w LOT. Ponadto autorzy najlepszych prac otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych i dwuosobowy bilet lotniczy na wybranej trasie LOT-u, nagrodą za zajęcie II miejsca będzie bilet dla dwóch osób na wybranej trasie LOT-u, a za III miejsce bilet dla jednej osoby na dowolnej trasie LOT-u.

W mediach społecznościowych konkurs będzie promowany hasztagiem #LOTsupportsyoungtalents.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
LOT
  • Krzysiek Bądziusz – 02.07.2019

    Ehh... Te stare dobre czasy dla firm: bezpłatny staż i kolejka chętnych. Później minimalna krajowa, nic tylko łezkę utrącić z oka panie dyrektorze. Dobrze, że zaczyna być normalnie.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....