TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

LOT-em z Bydgoszczy do Lwowa
WWW.KUJAWSKO-POMORSKIE.PL - Opublikowano: 08.06.2017 07:10:50
LOT-em z Bydgoszczy do Lwowa

Lwów na Ukrainie to kolejny kierunek bezpośrednich lotów z kujawsko-pomorskiego regionalnego Portu Lotniczego w Bydgoszczy. Połączenie uruchamia nasz narodowy przewoźnik, PLL LOT. Pierwsze rejsy 4 sierpnia.

- To dobra wiadomość dla naszych firm operujących na ukraińskim rynku oraz dla goszczących u nas Ukraińców. Jestem też przekonany, że otwiera to nowe możliwości dla turystyki, w tym turystyki sentymentalnej. To połączenie powinno poprawić wynik finansowy portu – podkreślił podczas spotkania z przedstawicielami mediów marszałek Piotr Całbecki.

- Uruchomienie tego połączenia ma podłoże biznesowe, chcemy być wszędzie tam, gdzie jest biznes. Będziemy konkurencyjni jeśli chodzi o ceny biletów od 249 złotych. Nie mamy się czego wstydzić jeśli chodzi o jakość usług, jesteśmy w czołówce europejskiej – mówił rzecznik prasowy LOT-u Adrian Kubicki. Dodał, że LOT liczy na zainteresowanie przede wszystkim licznej w Polsce i w naszym regionie ukraińskiej diaspory oraz na ruch turystyczny.

- Jesteśmy gotowi do obsługi tych połączeń pod względem technicznym i logistycznym – deklarował prezes PLB Tomasz Moraczewski.

W konferencji uczestniczyli także wicemarszałek województwa Zbigniew Ostrowski i wiceprezydent Torunia Andrzej Rakowicz, który jest członkiem rady nadzorczej PLB.

Loty z Bydgoszczy do Lwowa i z Lwowa do Bydgoszczy będą się odbywać dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. W barwach Polskich Linii Lotniczych LOT linię będą obsługiwały nowoczesne maszyny Bombardier Q400 (78 miejsc) i Embraer 175 (82 miejsca). Pasażerowie będą mieli do dyspozycji miejsca w klasie biznes, klasie ekonomicznej premium i zwykłej klasie ekonomicznej. Przelot potrwa godzinę i dwadzieścia minut.
Lwów, którego stare miasto, podobnie jak toruńska starówka, zostało wpisane na listę UNESCO, może być interesującym kierunkiem turystycznym także dla tych z nas, którzy nie mają korzeni na Wschodzie; tym bardziej, że jest dobrze skomunikowany z innymi miastami zachodniej Ukrainy. Rocznie odwiedza go blisko 2 miliony turystów. Dla mieszkańców naszego regionu może być wartą rozważenia propozycją wyjazdów weekendowych, czemu sprzyjają terminy i godziny odlotów (początek i koniec weekendu, godziny nocne i wczesnoporanne).

Regionalny Port Lotniczy Bydgoszcz jest spółką akcyjną z decydującym udziałem samorządu województwa kujawsko-pomorskiego. W ubiegłym roku PLB obsłużył blisko 350 tysięcy pasażerów. W zasięgu bezpośrednich lotów z Bydgoszczy są Frankfurt (to jedno z największych lotnisk przesiadkowych w Europie), Londyn, Birmingham, Dublin, Düsseldorf, Glasgow i Rzym.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bydgoszcz
Lwów
nowe połączenia
LOT
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....