TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Lotnisko Warszawa na sezon Zima 2019/2020
InfoAir.pl - Opublikowano: 25.10.2019 14:30:19
Lotnisko Warszawa na sezon Zima 2019/2020

W sezonie zimowym podróżujący ze stołecznego Lotniska Chopina mogą korzystać z nowych połączeń PLL LOT - poinformował 25 października port. W niedzielę krajowy przewoźnik uruchomi bezpośrednie loty z Warszawy do Bydgoszczy, a 3 listopada wystartują regularne rejsy do Kolombo na Cejlonie .

W najbliższy weekend (z soboty na niedzielę) przestawimy zegarki o godzinę do tyłu, co oznacza przejście na czas zimowy. "Dla Lotniska Chopina to także początek nowego sezonu, zmiana rozkładu połączeń oraz pojawienie się ciekawych tras oferowanych przez przewoźników" - czytamy w piątkowym komunikacie Lotniska Chopina w Warszawie.

Nowości LOT

Jak wskazano, w sezonie zimowym osoby podróżujące z Lotniska Chopina mogą liczyć na nowe połączenia regularne, które zaoferują Polskie Linie Lotnicze LOT.

"W najbliższą niedzielę, 27 października, krajowy przewoźnik wprowadzi bezpośrednie loty z Warszawy do Bydgoszczy. (...) Zaplanowano 10 rejsów w tygodniu, które zostały tak dopasowane, aby umożliwić wygodne przesiadki pasażerom z największego miasta województwa kujawsko-pomorskiego w Warszawie" - napisano.

Z kolei 3 listopada, jak zapowiedziano, ruszą regularne rejsy do Kolombo na Cejlonie (trzy razy w tygodniu), a na początku przyszłego roku wystartuje LOT-owskie połączenie na nowe lotnisko Pekinu - Daxing (otwarcie trasy 16 stycznia 2020, cztery razy w tygodniu).

Nowości Wizz Air

W komunikacie wskazano, że od 29 października (trzy razy w tygodniu) polecimy Wizz Air do portowego miasta Ejlat (zmiana lotniska z VDA na ETM). Zaś od 11 stycznia 2020 - do Grenoble, Turynu i Werony (loty raz w tygodniu).

Jak zapowiedziano, 18 grudnia Wizz Air otworzy także nowe połączenie do Edynburga (loty cztery razy w tygodniu). Dodano, że w sezonie zimowym linia Qatar Airways zamieni samoloty Airbus A320, A330 na Airbus A350 i Boeing 787-800.

Czas na czarter

"Pojawią się również nowe ciekawe połączenia czarterowe. LOT zaoferuje Goa, na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego (start 21 listopada, raz w tygodniu, przelot samolotem Boeing 787-800)" - napisano.

Dodano, że pierwszy raz w sezonie zimowym z lotniska Chopina będzie można np. polecieć samolotami Boeing 767 linii Blue Panorama Airlines na Malediwy.

Lotniska Chopina podało też ranking najpopularniejszych kierunków, które wybrali jego pasażerowie w zakończonym sezonie letnim. W pierwszej trójce kierunków pasażerskich w ruchu czarterowym znalazły się: Antalya (209 799 pasażerów), Burgas (79 427 pasażerów) i Hurghada (69 847 pasażerów).

Z kolei czołowa trójka kierunków pasażerskich obejmująca całość ruchu, czyli loty regularne i czarterowe to: Londyn (531 434 pasażerów), Paryż (298 768 pasażerów), Kijów (288 806 pasażerów).

Lotnisko Chopina w Warszawie to największy port lotniczy w Polsce. W 2018 roku odprawiło 17,8 mln. Lotniskiem zarządza Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze". (PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Lotnisko Warszawa

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....