TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Lufthansa ogłasza dodatkowy rejs na trasie Bydgoszcz ? Frankfurt
LUFTHANSA - Opublikowano: 15.12.2015 13:40:01
Lufthansa ogłasza dodatkowy rejs na trasie Bydgoszcz ? Frankfurt (foto: Lufthansa)

W letnim rozkładzie rejsów Lufthansy w 2016 roku, linia zaoferuje dodatkowe połączenie na trasie z Bydgoszczy do Frankfurtu, zwiększające tym samym liczbę połączeń z tego miasta do 5 tygodniowo. Nowoczesny i wydajny Bombardier CRJ-900 oferujący konfiguracje Klasy Biznes i Ekonomicznej, startować będzie z Frankfurtu we wtorki o godz. 10.40, a lądowanie w Bydgoszczy nastąpi o godz. 12.10. Samolot w drogę powrotną wystartuje z Bydgoszczy o godz. 13.40, a lądowanie we Frankfurcie planowane jest na godz. 15.10.

?Bardzo cieszymy się ze wzmocnienia naszej obecności w Bydgoszczy, dziewiątego miasta w Polsce, z którego Lufthansa oferuje połączenia.. Dodatkowy rejs zapewni pasażerom z regionu jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i szerszy dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthansy? ? powiedział Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group Poland. ?Oferta Lufthansy jest skierowana do pasażerów biznesowych, których obecność w regionie ciągle wzrasta i oczywiście do osób podróżujących w celach turystycznych. Jesteśmy pewni, że pasażerowie będą usatysfakcjonowani podróżując z Lufthansą.? ? dodaje Wagner

?Zwiększenie częstotliwości, czyli dodatkowy rejs we wtorki, na trasie Bydgoszcz - Frankfurt to doskonała wiadomość dla wszystkich pasażerów z naszego regionu, chętnie korzystających z przelotów Lufthansy. Region kujawsko-pomorski staje się dzięki temu jeszcze łatwiej dostępny dla gości z całej Europy, przybywających biznesowo i turystycznie. Cieszymy się, że taki przewoźnik jak Lufthansa widzi potencjał naszego regionu, oraz docenia starania portu w postaci nowych inwestycji, realizowanych z myślą o pasażerach. Mamy oczywiście nadzieję, że ten kierunek będzie dalej rozwijany? - powiedział Tomasz Moraczewski, Prezes Portu Lotniczego w Bydgoszczy. ?Cały czas prowadzimy w naszym porcie proces inwestycyjny, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi pasażerów. W przyszłym roku będą oni mogli skorzystać z nowoczesnego i znacząco powiększonego terminalu, w tym z nowych restauracji, saloników VIP, czy ?lotniczego? placu zabaw dla dzieci, jak też większego parkingu.? ? dodał.

Lotnisko przesiadkowe we Frankfurcie jest jednym z najważniejszych portów lotniczych w Europie, położonym w drugim pod względem wielkości obszarze metropolitalnym w Niemczech i w jednym z najsilniejszych europejskich regionów ekonomicznych. Wśród wielu udogodnień, na terenie portu pasażerowie mogą korzystać z 15 saloników biznesowych ? ekskluzywnego Terminalu Klasy Pierwszej, dwóch saloników biznesowych Klasy Pierwszej, siedmiu saloników biznesowych i czterech saloników Senator oraz saloniku powitalnego dla przybywających pasażerów. Razem zajmują one powierzchnię ponad 20 000 metrów kwadratowych. Goście mogą w salonikach spokojnie pracować w osobnych biurach, do ich dyspozycji jest również bezpłatne Wi-Fi. Lufthansa zapewnia także szeroki wybór napojów i posiłków ? menu każdego tygodnia jest inne i zmienia się w zależności od pory dnia.

W zimowym rozkładzie obowiązującym od 25 października 2015, linie Lufthansa Group oferują swoim klientom jedną z najszerszych siatek połączeń na świecie, obejmującą ponad 20 380 rejsów tygodniowo. Tej zimy, włączając rejsy bezpośrednie oraz poprzez porty przesiadkowe we Frankfurcie, Monachium, Zurychu, Wiedniu i Brukseli, linie należące do Lufthansa Group oferują 261 destynacji w 101 krajach (poprzedni rok: 260 destynacji w 100 krajach). Co więcej, ponad 18 000 połączeń code-share realizowanych z 30 liniami partnerskimi pozwoliło na rozszerzenie oferty, dając pasażerom dostęp do imponującej, globalnej siatki połączeń.

Lufthansa bardzo mocno koncentruje się na potencjale biznesowym, jaki oferuje region kujawsko-pomorski. Dzięki programowi Partner Plus Benefit Lufthansa oferuje doskonały system lojalnościowy dla wszystkich firm w regionie. Na terenie województwa działają ponad 1784 zagraniczne firmy, także światowe koncerny i korporacje z listy Top 500 Polityki. Toruń, położony 30 minut jazdy od Bydgoszczy, jest ważnym kulturalnie, naukowo, gospodarczo i turystycznie miastem Polski ? każdego roku odwiedza go 1 700 000 turystów, z których ponad 40% stanowią Niemcy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lufthansa
Bydgoszcz
Frankfurt
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....