TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Niedziela vs. Wild. Prezes PAŻP rezygnuje
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 27.06.2018 17:30:51
Niedziela vs. Wild. Prezesa PAŻP rezygnuje

Janusz Niedziela, prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej poinformował, że złożył rezygnację zajmowanego stanowiska.

-"Podobnie jak Mark Twain mogę powiedzieć, że informacja o mojej śmierci jest przedwczesna" - powiedział Janusz Niedziela, odnosząc się do środowej publikacji "Faktu", który napisał, że prezes PAŻP został odwołany. "Nie jest prawdą, że zostałem odwołany. Jestem w firmie, pracuję" - podkreślił.

"Faktem jest, że złożyłem rezygnację. To jest efekt pewnej trudności we współpracy z panem ministrem Mikołajem Wildem" - zauważył Niedziela. "Minister Wild ma kandydata na moje stanowisko i daje mi o tym fakcie często do zrozumienia" - podał prezes PAŻP.

"W obliczu tych napięć zacząłem się zastanawiać, czy nie czas zająć się czymś innym i uniknąć niezrozumiałego dla mnie konfliktu" - powiedział Janusz Niedziela. "W związku z tym złożyłem prośbę o odwołanie ze stanowiska na ręce ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka. Nie wiem, czy Pan minister ją akceptuje, czy premier ją akceptuje" - zaznaczył prezes.

Jak dodał, "jeżeli ich decyzja będzie taka, że powinienem zostać w PAŻP-ie, to ja oczywiście deklarują dalszą współpracę z ministrem Mikołajem Wildem".

Jak powiedział Niedziela, "pan minister Wild, jak i ja realizujemy program rządowy - w zakresie rozwoju lotnictwa". "Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, którą kieruję, ma sukcesy na polu rozwoju infrastruktury, notujemy stały wzrost ruchu, mamy bardzo dużo inwestycji, bardzo duże plany na przyszłość, w tym również związane z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego" - podał Janusz Niedziela. "PAŻP w tym zakresie wypełnia swoją rolę" - podkreślił prezes.

Jak zaznaczył, nieprawdziwe są "także przytaczane w +Fakcie+ informacje o konfliktach w PAŻP". "jest wręcz przeciwnie, rozmawiamy ze wszystkimi związkami zawodowymi i one nie narzekają na brak kontaktów z zarządem PAŻP". "Związki zawodowe w ostatnim czasie skierowały pismo do premiera Mateusza Morawieckiego z informacją, że bardzo cenią współpracę ze mną" - podkreślił.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej jest odpowiedzialna za zarządzanie polską przestrzenią powietrzną oraz za zaawansowaną infrastrukturę lotniczą, którą buduje i rozwija. Sprawuje nadzór m.in. nad systemem radarowym, urządzeniami nawigacji lotniczej, systemami łączności i systemami wspomagającymi lądowanie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
PAŻP

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....