TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Opublikowano rozkład lotów Air China na lato i jesień 2017
AIR CHINA - Opublikowano: 28.03.2017 11:58:49
Opublikowano rozkład lotów Air China na lato i jesień 2017

Z dniem 26 marca 2017 r. w życie wszedł harmonogram lotów Air China na lato i jesień. W nowym rozkładzie uwzględniono 395 tras pasażerskich, włączywszy 102 trasy międzynarodowe, 14 tras regionalnych i 279 tras krajowych. Łącznie trasy obejmują 180 miast w 39 krajach i regionach, włączywszy 64 miasta zagraniczne, 3 miasta regionalne i 113 miast w kraju.

Linie lotnicze Air China tygodniowo oferują 8 500 lotów dysponujących 1,66 milionami foteli. Wykorzystując rozwiniętą sieć tras i węzeł w Pekinie, zwłaszcza po wstąpieniu do Star Alliance, linie Air China mogą przewozić pasażerów aż do 1 330 lotnisk w 193 krajach.

Wśród nowych tras znalazły się połączenia z Szanghaju do Barcelony, Pekinu do stolicy Kazachstanu Astany i z Pekinu do Zurychu. W 2017 roku linie Air China będą nadal poszerzać globalną sieć z węzłem w Pekinie, zapewniając loty na sześć kontynentów, włączywszy Azję, Europę, Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę i Oceanię z naciskiem na najważniejsze miasta.

W ramach rozkładu na lato i jesień linie Air China rozpoczną obsługę trasy Szanghaj - Barcelona, Pekin - Astana i Pekin - Zurych. Od 5 maja na trasie Szanghaj - Barcelona uruchomione zostaną trzy loty w tygodniu na pokładzie samolotu A330-200. Od 1 czerwca na trasie Pekin - Astana uruchomione zostaną także trzy loty tygodniowo na pokładzie A320, a od 7 czerwca na trasie Pekin - Zurych uruchomione zostaną cztery loty tygodniowo na pokładzie A330-200.

Nowe trasy będą mostami w powietrzu łączącymi Chiny z Azją Środkową i Europą oraz ułatwią wymiany gospodarcze między Chinami a krajami Jednego Pasa, Jednej Drogi. To z kolei przyczyni się do rozwoju współpracy między Chinami i innymi krajami w zakresie gospodarki, handlu, turystyki i kultury.

Częstotliwość lotów do obu Ameryk i Europy zwiększy się. W letnim i jesiennym rozkładzie linie Air China zwiększą pojemność na ponad 10 trasach międzynarodowych, zwłaszcza na trasach do Ameryki i Europy. W okresie wiosennym i letnim liczba chińskich podróżnych wybierający się do Ameryki i Europy będzie rosła. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony podróżnych linie Air China znacznie zwiększą liczbę lotów na trasach do obu Ameryk, na przykład Pekin - Houston, Pekin - Nowy Jork, Pekin - Los Angeles, Pekin - Waszyngton, Pekin - Vancouver i Pekin - Montreal, a także na trasach do Europy, na przykład Pekin - Mińsk - Budapeszt, Pekin - Warszawa, Pekin - Wiedeń - Barcelona, Pekin - Monachium - Ateny, Pekin - Moskwa, Pekin - Paryż, Pekin - Sztokholm, Pekin - Mediolan, Pekin - Madryt - Sao Paulo, Szanghaj Pudong - Paryż, Szanghaj Pudong - Frankfurt, Szanghaj Pudong - Mediolan, Lanzhou-Chengdu - Frankfurt i Chengdu - Paryż.

Poza trasami do Ameryki i Europy, częstotliwość lotów zostanie także zwiększona na trasach azjatyckich, włączywszy Pekin - Dalian - Hiroszima, Chengdu - Lhasa - Katmandu i Chengdu - Hongkong.

Rozkład lotu z Pekinu do Tajpej o numerze CA189/90 ulegnie zmianie z poniedziałku/środy/piątki/niedzieli na poniedziałek/wtorek/czwartek/sobotę.

Częstotliwość lotów do zachodnich regionów Chin zwiększy się. Przy dalszym umacnianiu siatki lotów zagranicznych linie Air China nieprzerwanie rozbudowują także sieć lotów krajowych. W okresie letniego i jesiennego rozkładu częstotliwość lotów zwiększy się także na trasach krajowych z Pekinu, zwłaszcza na trasach Pekin - Korla, Pekin - Urumqi, Pekin - Urumqi - Akesu, Pekin - Zunyi, Pekin - Liupanshui i Pekin - Xichang.

W nowym rozkładzie częstsze będą także loty na trasach do wschodnich i południowych regionów Chin, włączywszy Pekin - Xiamen, Pekin - Hangzhou, Pekin - Shiyan i Pekin - Zhangjiajie oraz do północnych regionów Chin na trasach Pekin - Linfen, Pekin - Tonghua, Pekin - Wulanchabu, Pekin - Jiamusi i Pekin - Qingdao.

Samolot Dreamliner 787-9 będzie kursował na trasie Pekin - Madryt - Sao Paulo. W okresie rozkładu na lato i jesień linie Air China wykorzystają samolot Dreamliner 787-9 na trasie Pekin - Madryt - Sao Paulo oraz Pekin - Shenzhen, tym samym wnosząc więcej komfortu do podróży. Linie Air China wykorzystują także samolot Boeing 787-9 na trasach Pekin - Szanghaj, Pekin - Guangzhou, Pekin - Chengdu, Pekin - Rzym, Pekin - Los Angeles i Pekin - Auckland.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Air China
nowe połączenia
letni rozkład

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....