TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Parkingowa promocja na Lotnisku Chopina
LOTNISKO CHOPINA - Opublikowano: 03.07.2015 12:01:39
Parkingowa promocja na Lotnisku Chopina

Rusza wakacyjna promocja cenowa na parkingach na Lotnisku Chopina. Parkowanie przy samym wejściu do hali odlotów jeszcze nigdy nie było tak tanie ? czy ktoś leci na coroczne wakacje, czy też jedynie na lekko przedłużony weekend.

Weekendowa promocja na parkingu P1 (parking wielopoziomowy pod hotelem Courtyard by Marriott) rusza już w najbliższy piątek i obowiązywać będzie we wszystkie weekendy wakacji ? do końca sierpnia. Kierowca, który zdecyduje się zostawić swój samochód na tym parkingu na dłużej niż 24 h w okresie od godz. 0:01 w piątek do 24:00 w poniedziałek zapłaci jedynie 100 zł niezależnie od liczby dni korzystania z parkingu (cena czterech dni postoju naliczana bez promocji wyniosłaby 320 zł).
- To bezkonkurencyjna oferta. Zadaszony, dozorowany parking zaledwie 50 metrów od terminala dworca lotniczego. Parkowanie oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie, w komfortowych warunkach, pewne i bezpieczne. Naprawdę warto skorzystać z takiej możliwości? przekonuje Małgorzata Broniarek, zastępca dyrektora Biura Handlowego Lotniska Chopina.
Od najbliższego poniedziałku 6 lipca będzie można również korzystać z postoju na nowym parkingu długoterminowym L0. Znajduje się on na najniższym poziomie parkingu P1 pod hotelem Courtyard by Marriott, naprzeciwko nowej części Terminala A (wjazd na ten poziom ograniczony jest dodatkowym szlabanem).
Ta oferta parkingowa jest dedykowana dla pasażerów chcących pozostawić samochód na więcej niż 5 dni (w przypadku krótszego postoju zachęcamy do korzystania z innych parkingów krótko- i długoterminowych). Przez całe wakacje postój na L0 objęty jest promocyjną ceną według stawek przedstawionych w poniższej tabeli:

Okres parkowania

Cena brutto(PLN)

6 ? 10 dób

180

11 ? 15 dób

230

Każda kolejna rozpoczętą doba

20

Wjazd na parking L0 wymaga najpierw wjechania na teren parkingu P1 (najwygodniej przez wjazd od tyłu parkingu lub od przodu z poziomu przylotów) z pobraniem biletu parkingowego na bramce wjazdowej. Pobrany bilet posłuży do otwarcia szlabanu na poziomie 0 i na jego podstawie naliczony zostanie czas postoju. Przy wyjeździe należy najpierw opłacić bilet w kasie automatycznej i w ciągu 15 minut opuścić zarówno teren parkingu L0, jak i parkingu P1 korzystając z opłaconego biletu.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
parking
lotnisko
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....