TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Pierwszy czarter z Zielonej Góry do Turcji. Z Onur Air
PAP - Opublikowano: 25.06.2019 11:30:52
Pierwszy czarter z Zielonej Góry. Kierunek Antalya

W poniedziałek (24 czerwca br.) wystartował pierwszy czarterowy rejs z Babimostu (Lubuskie) do tureckiego kurortu Antalya. Na pokładzie Airbusa A320 przewoźnika Onur Air znalazło się około 180 osób, które wykupiły wycieczkę w biurze podróży Coral Travel – poinformowało biuro prasowe Polskich Portów Lotniczych (PPL).

Jak przekazano w komunikacie w tej sprawie, pasażerowie będą mogli podróżować do tureckiej Antalyi w sezonie wakacyjnym – od 24 czerwca do 16 września, rejsy będą odbywały się raz w tygodniu, w każdy poniedziałek.

"Niezwykle cieszymy się, że możemy zaoferować pasażerom z rejonu lubuskiego, z Zielonej Góry i okolic nowe, wakacyjne połączenie" – powiedział rzecznik PPL Piotr Rudzki (PPL zarządza portem lotniczym Zielona Góra-Babimost).

Dodał, że zainteresowanie nowym połączeniem świadczy o rosnącym potencjale regionu lubuskiego.

Jak przekazano w informacji, w zeszłym roku Turcję odwiedziło ponad dwa razy więcej polskich turystów niż w 2017 r. i trend wzrostowy utrzymuje się; najpopularniejszym regionem jest Riwiera Turecka.

Częściej z  LOT-em

W tym roku również Polskie Linie Lotnicze LOT zdecydowały o rozszerzeniu swojej oferty na tym lubuskim lotnisku poprzez podwojenie liczby rejsów między Zieloną Górą a Warszawą.

Od 6 czerwca br. zarówno do Zielonej Góry, jak i do stolicy można dostać się rano i wieczorem w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. W środę i niedzielę oferowany jest jeden rejs dziennie.

Według PPL ten układ połączeń jest korzystny zarówno dla biznesmenów podróżujących na jeden dzień z lub do Zielonej Góry, jak i dla turystów, którzy chcieliby odwiedzić lubuskie winnice. Ponadto, rejsy są dopasowane do dalszych połączeń długodystansowych PLL LOT.

Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze (PPL) jest wiodącym podmiotem lotniczej infrastruktury transportowej w Polsce. W jego zasobach znajduje się m.in. Lotnisko Chopina w Warszawie. (PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
czarter
Lotnisko Zielona Góra
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....