TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Po przerwie wracają rejsy ze Szczecina do Oslo
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 31.10.2019 12:30:10
Po przerwie wracają rejsy ze Szczecina do Oslo; fot. Szczecin Airport

Linia lotnicza Norwegian po kilkumiesięcznej przerwie zainaugurowała połączenie ze Szczecina do Oslo Gardermoen - poinformowały służby prasowe lotniska. Samolot typu Boeing 737-800 dysponujący 189 miejscami operować będzie dwa razy w tygodniu we wtroki i soboty. Ceny biletów rozpoczynają się oo 119 zł.

"Połączenie z Oslo Gardermoen będzie doskonałym uzupełnieniem do już istniejącego połączenia z Oslo Torp, realizowanego przez innego przewoźnika niskokosztowego" - powiedział cytowany w komunikacie lotniska prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów Maciej Dziadosz. Jak dodał, "linia Norwegian jest bardzo ceniona przez Skandynawów, którzy coraz chętniej odwiedzają Szczecin i Pomorze Zachodnie w ramach krótkich, kilkudniowych pobytów, stanowiąc prawie 50 proc. pasażerów na każdym rejsie tej linii".

Jak kontynuował, "ta norweska linia lotnicza przez wszystkie lata działalności była ceniona przez mieszkańców naszego regionu za doskonałą możliwość przesiadek w najdalsze zakątki Skandynawii. Nasi pasażerowie bardzo często przesiadają się do Alesund, Bodo, Narviku, Haugesund, Kristiansand, Molde, Tromso, Trondheim znacznie skracając swój czas podróży do miejsca docelowego" - dodał.

Norwegian jest piątym regularnym przewoźnikiem korzystającym ze szczecińskiego lotniska. "Pokazuje to potencjał Pomorza Zachodniego i Szczecina, a także lotniska i daje nadzieję, iż w perspektywie kilku najbliższych lat lotnisko obsługiwać będzie milion pasażerów rocznie" – podkreślał Dziadosz.

Port Lotniczy Szczecin – Goleniów oferuje 10 rozkładowych kierunków: Warszawa, Oslo Gardermoen, Kopenhaga, Londyn Stansted, Dublin, Liverpool, Kraków, Oslo Torp, Stavanger i Bergen. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Lotnisko Szczecin
Norwegian
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....