TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Ryanair poleci z Bydgoszczy do Kijowa. Jesienią
InfoAir.pl - Opublikowano: 26.06.2018 15:15:12
Ryanair poleci z Bydgoszczy do Kijowa. Jesienią; Fot. Filip Kowalkowski dla UMWKP

Będą kolejne bezpośrednie połączenia lotnicze Bydgoszcz-Kijów i Kijów-Bydgoszcz. Ryanair, jeden ze światowych liderów w lotniczych przewozach niskobudżetowych, uruchomia dwa loty tygodniowo do stolicy Ukrainy począwszy od 28 października.

W dzisiejszej (26 czerwca) konferencji prasowej w bydgoskim Porcie Lotniczym uczestniczyli wicemarszałek Zbigniew Ostrowski, prezes spółki zarządzającej portem Tomasz Moraczewski, przedstawiciele samorządów Bydgoszczy i Torunia, a także przedstawiciel irlandzkiego przewoźnika.

- Kierunki wschodnie cieszą się dużym powodzeniem, co, zważywszy na informacje o rosnącej liczbie odprawianych w Bydgoszczy pasażerów, pozwala z optymizmem myśleć o przyszłości regionalnego lotniska – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

Uruchamiana jesienią kijowska (lotnisko docelowe Kijów Boryspol) linia Ryanaira będzie drugim lotniczym połączeniem do tego miasta z Bydgoszczy. Począwszy od 2 sierpnia będą tam latać, także dwa razy w tygodniu, samoloty Polskich Linii Lotniczych LOT, które siadać będą na lotnisku Kijów Żulany. Trzecim kierunkiem ukraińskim jest Lwów, gdzie także latają maszyny w barwach LOT-u.

Pozostałe oferowane z Bydgoszczy bezpośrednie połączenia to Frankfurt, Londyn, Birmingham, Glasgow, Dublin i Düsseldorf. Jak zwykle o tej porze roku uruchomione zostały także atrakcyjne wakacyjnie kierunki czarterowe.

Pierwszy kwartał tego roku był dla Portu Lotniczego w Bydgoszczy najlepszym w historii. W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2018 skorzystało z niego ponad 75 tysięcy pasażerów, o 25 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Maj był siódmym z kolei miesiącem dwucyfrowych wzrostów i najlepszy majem w historii lotniska – wzrost w porównaniu do maja 2017 wyniósł ponad 18 proc., z usług lotniska skorzystało 35,5 tysiąca pasażerów.

Pierwsze 5 miesięcy 2018 roku port zamknął liczbą 145 803 odprawionych pasażerów (wzrost o 25 proc. w porównaniu z okresem styczeń-maj 2017). Wzrost zainteresowania pasażerów dotyczy szczególnie codziennych połączeń do wielkiego portu przesiadkowego we Frankfurcie, lotów do Lwowa oraz kierunków do Wielkiej Brytanii. Deklarowane wiosną przekroczenie pułapu 400 tysięcy pasażerów do końca roku wydaje się realne.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Lotnisko Bydgoszcz
Ryanair
Ukraina

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....