TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

SAS poleci z Wrocławia do Kopenhagi
WROCLAW.PL - Opublikowano: 27.08.2015 15:05:50
SAS poleci z Wrocławia do Kopenhagi

W tym sezonie Skandynawskie Linie Lotnicze SAS wprowadziły większe i nowocześniejsze samoloty na loty Wrocław ? Kopenhaga. W okresie wakacyjnym połączenie było czasowo zawieszane, ale od połowy sierpnia loty znowu są dostępne. Pasażerowie podróżujący liniami SAS z Wrocławia mają aktualnie do dyspozycji 12 bezpośrednich połączeń tygodniowo do Kopenhagi: dwa dziennie od poniedziałku do piątku oraz po jednym w sobotę i niedzielę. Dzięki porannym wczesnym wylotom oraz późnym powrotom pasażerowie mają możliwość podróży do i z miast w Skandynawii i Europie nawet w ciągu jednego dnia. Rejsy obsługiwane są przez nowoczesne odrzutowe CRJ900 NextGen zabierające na pokład 88 osób.

Przez Kopenhagę ? biznesowo lub na wakacje

Dzięki dużej częstotliwości lotów z Wrocławia do Kopenhagi i dogodnie skomunikowanym połączeniom do Skandynawii i licznych miast w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych, wielu pasażerów wrocławskiego portu lotniczego wykorzystuje kopenhaski port Kastrup, jako wygodne lotnisko tranzytowe. Główny ?hub? SAS-u jest największym portem lotniczym Skandynawii i jednocześnie jednym z największych lotnisk przesiadkowych w Europie Północnej, z 25.6 milionami pasażerów obsłużonych w 2014 roku. Niewątpliwie lotnisko to jest też obiektem o wyjątkowym charakterze. Rokrocznie jest laureatem prestiżowych nagród, przyznawanych zarówno przez podróżnych, jak i ekspertów branży lotniczej.

Wśród doskonale skomunikowanych z Wrocławiem miast skandynawskich największą popularnością cieszą się na przykład Sztokholm, Oslo, Helsinki, Bergen czy Stavanger. SAS od lat wychodzi naprzeciw potrzebom pasażerów podróżujących do Europy zarówno turystycznie, jak i w celach biznesowych. Korzystając z porannego połączenia (godz. 6:15) przez Kopenhagę, pasażerowie mogą dotrzeć na zaplanowane przed południem spotkanie służbowe. Przyloty np. do Brukseli, Genewy, Paryża, Dusseldorfu, Hamburga, Amsterdamu, Birmingham, Manchesteru czy Aberdeen pozwalają na efektywne zaplanowanie czasu w podróży służbowej, którą można zamknąć w jednym dniu (powrót do Wrocławia o godz. 0:05), a to pozwala znacznie zmniejszyć koszty pobytu za granicą.

Podróżujący z Wrocławia są również jednymi z tych, którzy przesiadając się wygodnie w Kopenhadze lecą z SAS dużo dalej ? na przykład do Nowego Jorku czy Waszyngtonu. Warto dodać, że właśnie na trasach do Stanów Zjednoczonych pasażerowie mogą korzystać z sukcesywnie wprowadzanych na poszczególnych kierunkach amerykańskich, ultranowoczesnych (po generalnej modernizacji kabiny) maszyn.

Na zakupy w Kopenhadze

Warto zaznaczyć, że leżący blisko centrum Kopenhagi port Kastrup jest bardzo dogodnie skomunikowany z miastem. Z hali przylotów można przejść na peron kolei lub do stacji metra a przejazd do centrum zajmuje tylko 20 minut. Ponadto w terminalu znajduje się mnóstwo restauracji i barów, a także jedno z najlepszych centrów zakupowych w Europie, oferujące produkty wolnocłowe, oraz zarówno najbardziej luksusowe marki, jak i towary na każdą kieszeń. Realizowany obecnie projekt rozbudowy portu pozwoli jeszcze bardziej usprawnić poruszanie się po lotnisku i zwiększyć liczbę obsługiwanych podróżnych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
Kopnehaga
SAS
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....