TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Szalona Środa w LOT - 03.07
InfoAir.pl - Opublikowano: 03.07.2019 10:11:14
Szalona Środa w LOT - 03.07

Promocyjna oferta LOT-u ważna tylko dzisiaj - do północy. Zanim wybierzesz kierunek - sprawdź okres podróży, na który obowiązuje promocyjna cena:

Kaliningrad*

Podróż z dużym bagażem: od 519 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 319 PLN  / Oferta dotyczy podróży w okresie: 17.07.2019 - 31.03.2020

Kaliningrad to magiczne miasto portowe. Swoją popularność zawdzięcza licznym zabytkom – m.in. miejskim fortyfikacjom i pięknym kościołom, których część pełni obecnie funkcje kulturalne, rekreacyjne i użytkowe. Podczas wizyty w tym mieście wybierz się na spacer na Amalienau, ocalałe z wojny osiedle willowe.

Charków*

Podróż z dużym bagażem: od 529 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 379 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.10.2019 - 31.10.2019

Charków to idealne miejsce dla fanów wypraw szlakami kulinarnymi i historycznymi. Amatorzy ukraińskiej kuchni mogą w tym mieście skosztować lokalnych specjałów, w tym słynnych pielmieni. Będąc w Charkowie odwiedź Monaster Opieki Matki Bożej z XVII wieku, XIX-wieczny Sobór Zwiastowania, fragmenty XVII-wiecznych murów oraz wojskowy Cmentarz Ofiar Totalitaryzmu.

Praga*

Podróż z dużym bagażem: od 529 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 379 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.08.2019 - 30.09.2019

Historia Pragi sięga pierwszego tysiąclecia, a jej ślady wciąż widoczne są w mieście. Wędrując brukowanymi uliczkami można natknąć się na starożytne kapliczki, a także gotyckie i barokowe katedry. Uroku dodają praskie galerie, w których znajdują się kolekcje dzieł sztuki z różnych epok, oraz rozsiane po mieście rzeźby.

Tbilisi*

Podróż z dużym bagażem: od 729 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 529 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 21.10.2019 - 15.12.2019

Kupując bilet w taryfach Economy STANDARD i Economy FLEX masz możliwość przewozu nart lub snowboardu za 2 PLN.

Perła Kaukazu, czyli Tbilisi, to urokliwe miasto, do którego folklor, zabytki i gruzińska gościnność przyciągają rzesze turystów. Stolica Gruzji od zawsze była miastem artystów i do dziś zachwyca licznymi teatrami, rzeźbami, pomnikami oraz malowniczą architekturą. Szczególnie widać to na Starym Mieście. Tbilisi olśniewa także widokiem z góry – kolejką gondolową można dostać się do położonego na wzgórzu pomnika Matki Gruzji, a szynową na szczyt Mtatsminda i stamtąd podziwiać panoramę.

Erywań*

Podróż z dużym bagażem: od 799 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 599 PLN /
Oferta dotyczy podróży w okresie: 21.10.2019 - 15.12.2019

Kupując bilet w taryfach Economy STANDARD i Economy FLEX masz możliwość przewozu nart lub snowboardu za 2 PLN.

Jeśli planujesz podróż na Kaukaz, rozważ Erywań, energiczną stolicę Armenii. Tamtejszy Plac Republiki otoczony jest monumentalnymi budynkami urzędów zbudowanymi z żółtego i różowego tufu, czyli skamieniałego wulkanicznego popiołu. Będąc w centrum miasta wybierz się do Muzeum Historii Armenii i poznaj losy najstarszego chrześcijańskiego państwa, a podczas pieszych wycieczek idź na spacer po Kaskadach, aby zobaczyć, jak Ararat góruje nad różowymi blokowiskami.

Nur-Sułtan*

Podróż z dużym bagażem: od 999 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.10.2019 - 31.03.2020 /
Nur-Sułtan (Astana), stolica Kazachstanu, to monumentalne miasto otoczone półpustynnym stepem. Szerokie ulice i eleganckie chodniki cieszą się towarzystwem klombów i porośniętych roślinnością rzeźb. Strzeliste budynki natomiast przykuwają wzrok nietypowymi bryłami oraz lśniącym okryciem ze szkła i złota.

Singapur*


Podróż z dużym bagażem: od 1999 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 02.09.2019 - 31.10.2019

Leć do Singapuru, jednego z najbardziej przyjaznych miejsc na świecie. Chociaż stanowi on dogodną bramę do kolejnych egzotycznych destynacji, warto rozważyć dłuższy pobyt w Mieście Lwa. Egzotyczne dzielnice czerpiące z różnorodnych kultur sprawiają, że wraz z każdym posiłkiem można przenosić się do innego regionu Azji – Indii, Chin czy krajów arabskich.

*Oferta dotyczy lotów z Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Lublina, Wrocławia i Zielonej Góry.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....