TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Szalona Środa w LOT - 20.11
InfoAir.pl - Opublikowano: 20.11.2019 09:39:09
Szalona Środa w LOT - 20.11

Specjalna oferta w LOT tylko dziś i to do północy. Sprawdź okres podróży, na który obowiązuje promocyjna cena.

Zimowe citybreaki

Lublana*

Podróż z dużym bagażem: od 489 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 339 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie:

22.11.2019 - 18.12.2019 / 03.01.2020 - 31.01.2020

Lublana, choć jest największym miastem Słowenii, nie utraciła swojego kameralnego charakteru. Jedną z głównych atrakcji jest zamek i wieża widokowa z bajeczną panoramą miasta i okolicy. Gdy już zwiedzisz malowniczą starówkę, spróbuj lokalnego przysmaku kuchni ulicznej – burka, czyli ciasta z farszem. Nie ma pobytu w Lublanie bez wizyty na Smoczym Moście!

Zaporoże*

Podróż z dużym bagażem: od 499 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 349 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.12.2019 - 31.01.2020

Poleć do Zaporoża – miasta w południowo-wschodniej części Ukrainy, z rozwiniętą żeglugą oraz wielką Dnieprzańską Elektrownią Wodną, które mocno związane jest z Kozakami! Będąc w Zaporożu, obowiązkowo zaplanuj zwiedzanie Chortycy, czyli największej wyspy na Dnieprze, będącej symbolem narodowym dla naszych wschodnich sąsiadów. To również jeden z 7 cudów Ukrainy, który musisz zobaczyć.

Bukareszt*

Podróż z dużym bagażem: od 499 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 389 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.12.2019 - 31.12.2019

Bukareszt jest miastem imponujących budowli. Na pierwszy plan wysuwa się monumentalny Pałac Parlamentu, czyli największy budynek cywilno-administracyjny na świecie. Do jego budowy zużyto milion metrów sześciennych marmuru, a także trzy i pół tysiąca ton kryształu. Stolica Rumunii czerpiąc inspiracje z Francji, została okrzyknięta Małym Paryżem – ma nawet własny Arcul de Triumf — pomnik wzorowany na Łuku Triumfalnym. 

Mińsk*

Podróż z dużym bagażem: od 569 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 419 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.01.2020 - 31.01.2020

Mińsk jest blisko dwumilionowym miastem o ciekawej architekturze, niepowtarzalnej kuchni i bogatym życiu nocnym. Wybierając się do Mińska zobaczysz niesamowity zespół architektoniczny i plan zagospodarowania – szerokich placów i przestronnych alei jest tam naprawdę wiele. Główna arteria Mińska ma przeszło 10 kilometrów długości, a w najszerszym miejscu liczy 48 metrów.

Stambuł*

Podróż z dużym bagażem: od 849 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 649 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.12.2019 - 31.05.2020

Stambuł to magiczne miejsce, w którym zachód spotyka się ze wschodem. Jego lokalizacja i długa historia sprawiły, że jest miastem różnorodnym kulturowo. Pomimo zniszczeń miasto obfituje w wiele wspaniałych zabytków z okresów bizantyńskiego i osmańskiego. Podczas podróży warto skorzystać z tego, że lokalna kuchnia jest tak różnorodna, jak dziedzictwo miasta.

Egzotyczne Wakacje

Kolombo*

Komfortowa podróż w LOT Premium Economy: od 3499 PLN / Luksusowa podróż w LOT Business Class: od 5599 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 27.11.2019 - 28.03.2020

Sri Lanka to dalekowschodnia wyspa słynąca z egzotycznych przypraw, słodkich owoców i herbaty. Herbaciane plantacje rozsiane są po całej wyspie i stanowią jedną z największych atrakcji turystycznych. To właśnie tam skosztujesz wyjątkowego naparu i usłyszysz jego historię. Planując cejlońską podróż, nie pomiń Kolombo, miasta pełnego kolonialnych budynków, pięknych świątyń, drapaczy chmur oraz wspaniałych plaż.

Egzotyczna podróż na Sri Lankę jest w zasięgu ręki - do końca stycznia 2020 roku opłaty za wizy turystyczne zostały zniesione. Z bezpłatnej wizy mogą skorzystać m.in. obywatele państw Unii Europejskiej, Korei Południowej, USA, Kanady i Singapuru. 

Jakarta*

Podróż z dużym bagażem: od 2099 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 25.11.2019 - 31.05.2020

Tropikalna Indonezja to skupisko bajecznych miejsc do wypoczynku. Wybierając ten wyspiarski kraj, w jednej wyprawie można połączyć liczne atrakcje. Archipelag Malajski to piękne metropolie, historyczne wioski, wysokie góry pokryte wiecznym śniegiem, złociste plaże na brzegu turkusowych wód i egzotyczne lasy deszczowe, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Loty do Jakarty są jednym z naszych licznych połączeń do Azji, Australii i Nowej Zelandii, które realizujemy z liniami partnerskimi z dogodną przesiadką w Singapurze. 


*Oferta dotyczy podróży z Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Lublina, Wrocławia i Zielonej Góry.

Całkowita cena biletu zakupionego na lot.com na lot bezpośredni w obie strony, uwzględnia wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty, np. opłaty paliwowe. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu zakupu biletu oraz ze względu na wahania kursów walut. Liczba biletów w promocji ograniczona. Zniżka procentowa naliczana jest wyłącznie od wartości taryfy. Promocja ta nie łączy się z innymi promocjami.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....