TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Szalona Środa w LOT - 23.10
InfoAir.pl - Opublikowano: 23.10.2019 09:21:11
Szalona Środa w LOT - 23.10

Sprawdź okres podróży, na który obowiązuje promocyjna cena oraz nowe warunki podróżowania bez wiz. Oferta ważna do północy.

San Francisco*

Podróż z dużym bagażem: od 2499 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 21.08.2020 - 15.10.2020. Pierwszy lot już 7 sierpnia 2020

San Francisco to szósty punkt w USA, do którego polecisz bezpośrednio z Warszawy na pokładzie Dreamlinera LOT-u. San Fran od lat uznawane jest za światowe centrum biznesu. Nie bez powodu! To tuż obok, w Dolinie Krzemowej, znajdują się siedziby największych koncernów technologicznych takich jak Google, Facebook, Apple, eBay, Netflix, Tesla czy LinkedIn. Kalifornijskie miasto swoją popularność zawdzięcza również niesamowitym atrakcjom: znanemu z hollywoodzkich produkcji mostowi Golden Gate, malowniczym wybrzeżom Pacyfiku czy historycznemu Alcatraz.  

Nowy Jork*

Podróż z dużym bagażem: od 2299 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.04.2020 - 10.06.2020

Nowy Jork, wraz ze słynnymi atrakcjami, takimi jak Times Square, Central Park, Empire State Building i Yankee Stadium, stał się kultową metropolią. Działają tu słynne na całym świecie instytucje rozrywkowe i artystyczne. Większość teatrów i innych ośrodków kultury mieści się na Manhattanie, w okolicach Times Square i na Broadwayu, ale nie bez znaczenia pozostają pozostałe dzielnice, takie jak Brooklyn, Queens czy Bronx.

Chicago*

Podróż z dużym bagażem: od 2399 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.04.2020 - 10.06.2020

Położone nad jeziorem Michigan Chicago to wyjątkowe miejsce dla fanów architektury i sztuki. W całym mieście rozsiane są strzeliste wieżowce, niesztampowe posągi, imponujące muzea i galerie. Poza zwiedzaniem i podziwianiem sztuki wybierz się także do jednej z restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin. Chicago ma ich aż 22 na swojej kulinarnej mapie!

Miami*

Podróż z dużym bagażem: od 2499 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.04.2020 - 10.06.2020

Miami to miasto o niezwykłym uroku. Budynki w stylu art deco, tropikalne motywy i pastelowe odcienie tworzą kinową scenerię do spacerów. Światło księżyca natomiast zachęca do udziału w całonocnych imprezach, podczas których na parkiecie króluje salsa. Miami to miejsce ludzi kreatywnych, którzy tworzą niesamowite rzeczy – od nietypowych połączeń kulinarnych, przez wspaniałe projekty użytkowe i architektoniczne, po odważną sztukę.

Los Angeles*

Podróż z dużym bagażem: od 2499 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.04.2020 - 10.06.2020

Los Angeles, znane również jako Miasto Aniołów, jest mocno związane z naturą. Tętniące życiem dzielnice mieszkalne i biznesowe łączą się tam ze złocistymi plażami i pagórkami gęsto tkanymi roślinnością. Zaplanuj swój urlop w słonecznej Kalifornii i odwiedź legendarne Hollywood, Beverly Hills i Venice Beach - światowe ośrodki kreatywności i rozrywki.

Kolombo (Sri Lanka)*

Podróż z dużym bagażem: od 2199 PLN / Oferta dotyczy podróży w okresie: 01.04.2020 - 10.06.2020

Sri Lanka to dalekowschodnia wyspa słynąca z egzotycznych przypraw, słodkich owoców i herbaty. Herbaciane plantacje rozsiane są po całej wyspie i stanowią jedną z największych atrakcji turystycznych. To właśnie tam skosztujesz wyjątkowego naparu i usłyszysz jego historię. Planując cejlońską podróż, nie pomiń Kolombo, miasta pełnego kolonialnych budynków, pięknych świątyń, drapaczy chmur oraz wspaniałych plaż.

Warszawa - Kraków

Podróż z dużym bagażem: od 365 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 235 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 23.10.2019 - 31.12.2019

Kraków szczyci się wieloma imponującymi zabytkami architektonicznymi, muzeami, galeriami, klimatycznymi kawiarniami i restauracjami. Najbardziej znanym obiektem bez wątpienia jest Zamek Królewski na Wawelu. W zamku znajdują się liczne komnaty, interesujące eksponaty oraz ciekawe podziemia. Zwiedzając Wawel warto poświęcić dłuższą chwilę na widoki, które rozpościerają się z jego szczytu.

Kaliningrad*

Podróż z dużym bagażem: od 519 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 319 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 07.11.2019 - 31.03.2020

Kaliningrad to magiczne miasto portowe. Swoją popularność zawdzięcza licznym zabytkom – m.in. miejskim fortyfikacjom i pięknym kościołom, których część pełni obecnie funkcje kulturalne, rekreacyjne i użytkowe. Podczas wizyty w tym mieście zajrzyj na Amalienau, ocalałe z wojny osiedle willowe. 

Mińsk*

Podróż z dużym bagażem: od 569 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 419 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 07.11.2019 - 31.03.2020

Mińsk jest blisko dwumilionowym miastem o ciekawej architekturze, niepowtarzalnej kuchni i bogatym życiu nocnym. Wybierając się do Mińska zobaczysz niesamowity zespół architektoniczny i plan zagospodarowania – szerokich placów i przestronnych alei jest tam naprawdę wiele. Główna arteria Mińska ma przeszło 10 kilometrów długości, a w najszerszym miejscu liczy 48 metrów.  

Petersburg*

Podróż z dużym bagażem: od 899 PLN / Podróż z bagażem podręcznym: od 699 PLN

Oferta dotyczy podróży w okresie: 07.11.2019 - 31.03.2020

Petersburg, zwany także Wenecją Północy lub miastem białych nocy, symbolizuje lata świetności carskiej Rosji. Do budowy Petersburga zaangażowano najsłynniejszych europejskich architektów. Dzięki nim powstały monumentalne pałace i rezydencje, ogromne gmachy użyteczności publicznej, a także świątynie pełne przepychu i bogactwa. Wszystko to powoduje, że zwiedzanie zabytków Petersburga to prawdziwa uczta dla oczu, a w mieście gromadzi się artystyczna bohema.

*Oferta dotyczy lotów z Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Lublina, Wrocławia, Bydgoszczy i Zielonej Góry.

Całkowita cena biletu zakupionego na lot.com na lot bezpośredni w obie strony, uwzględnia wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty, np. opłaty paliwowe. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu zakupu biletu oraz ze względu na wahania kursów walut. Liczba biletów w promocji ograniczona. Zniżka procentowa naliczana jest wyłącznie od wartości taryfy. Promocja ta nie łączy się z innymi promocjami.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....