TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Z Bydgoszczy do Krakowa w 1,5 godziny
UM BYDGOSZCZ - Opublikowano: 28.05.2015 12:51:41
SprintAir poleci z Bydgoszczy do Krakowa (foto: Airport Kraków)

Dziś została podpisana umowa na promocję miasta poprzez połączenia lotnicze na trasie Bydgoszcz ? Kraków, obsługiwane przez SprintAir. Bilet do Krakowa będzie można kupić już od 99 zł. Samoloty kursować będą od 28 czerwca do końca września.
Do stolicy Małopolski będzie można polecieć trzy razy w tygodniu ? w środę, piątek i niedzielę. Połączenie Bydgoszcz - Kraków to pożądany kierunek przez mieszkańców naszego regionu. Dotyczy to zarówno ruchu turystycznego jak i biznesowego. Udowodniło to uruchomione na tej trasie, w lipcu 2012 roku połączenie, które wykonywał przewoźnik OLT Express. W ciągu niespełna miesiąca z połączenia skorzystało ponad 3 tysiące pasażerów. Średnie wypełnienie samolotów wyniosło ponad 90%. Wtedy połączenie było realizowane codziennie, a 3 razy w tygodniu loty były oferowane 2 razy dziennie. Rejs, który potrwa zaledwie 1,5 godziny, będzie stanowić atrakcyjną alternatywę dla trwającej prawie 7 godzin podróży autem lub ponad 8 godzinnej podróży pociągiem.

-Zależy nam na efektownej kampanii promocyjnej połączonej z możliwością zaoferowania bydgoszczanom nowego kierunku lotniczego. Liczę, że nowe połączenie będzie cieszyło się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem? mówi prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

-Połączenia do Krakowa w 2012 były drugim najpopularniejszym kierunkiem z naszego lotniska, zaraz po połączeniach do Warszawy. Cieszymy się więc że pasażerowie będą mogli znów z tej możliwości korzystać. Jestem przekonany, że podróżni z naszego regionu docenią możliwość szybkiego dotarcia do Krakowa i stanie się to bardzo popularna wakacyjna destynacja ? powiedział Tomasz Moraczewski, Prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Połączenie to obsługiwane będzie przez samolot typu Saab. 33 miejsca na pokładzie zapewniają wygodny i szybki transport. Gwarantowana cena biletu to 99 zł (obejmuje wszelkie opłaty).

Szczegółowy harmonogram lotów:
Środa:
SRN701 BZG 7:30 - KRK 8:55
SRN702 KRK 17:30 - BZG 18:50
Piątek:
SRN701 BZG 7:30 - KRK 8:55
SRN702 KRK 17:30 - BZG 18:50
Niedziela:
SRN704 BZG 16:00 - KRK 17:25
SRN705 KRK 18:10 - BZG 19:30

Rezerwacji lotów dokonać będzie można od 1 czerwca br. na stronie www.sprintair.eu. Połączenie lotnicze z Krakowem daje również możliwości dokonania wygodnych przesiadek na lotnisku w Krakowie im. Jana Pawła II. Poranne godziny przylotu umożliwiają kontynuowanie podróży w takich kierunkach jak: Madryt (Ryanair), Rzym (Ryanair), Paryż (Easy Jet) czy Wiedeń (Austrian Airlines).


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bydgoszcz
Kraków
SprintAir
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....