TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Z Bydgoszczy odleciał pierwszy samolot do Londynu
InfoAir.pl - Opublikowano: 30.10.2017 09:36:50
Z Bydgoszczy odleciał pierwszy samolot do Londynu (foto: PLB)

Z Portu Lotniczego Bydgoszcz odleciał pierwszy samolot do Londynu Luton. W sezonie zimowym pasażerowie mają do dyspozycji loty 3 razy w tygodniu.

Już od marca 2018 liczba połączeń na tej trasie zwiększy się do 4 rotacji. Inauguracyjnym lotem do Luton poleciało 172 pasażerów, na których przed lotem czekał słodki poczęstunek. Nowe połączenie to już 6 kierunek oferowany przez Ryanair z bydgoskiego lotniska.

Rejsy do Londynu Luton odbywają się w środy, piątki i niedziele. Samolot z Londynu w środy i piątki startuje o godzinie 18:00. Lądowanie w Bydgoszczy zaplanowano na godzinę 21:10. W podróż powrotną samolot wyruszy o 21:35. W niedziele wylot samolotu z Londynu zaplanowano na 17.45, lądowanie w Bydgoszczy na 20:55, a powrót na 21:20.

Uruchomiony nowy kierunek Londyn Luton oraz regularnie zwiększana liczba lotów na najważniejszych połączeniach z naszego lotniska potwierdza potencjał regionu i samego Portu. Luton to już drugie – po Stansted - londyńskie lotnisko proponowane naszym pasażerom przez Ryanair. Ze względu na położenie jest bardzo atrakcyjną ofertą dla podróżujących na Wyspy Brytyjskie. - mówi Tomasz Moraczewski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz.

W rozpoczynającym się właśnie sezonie zimowym loty do Londynu (Stansted i Luton) będą oferowane 9 razy w tygodniu. Jednak już z początkiem sezonu letniego 2018 – od końca marca - oferowanie zostanie zwiększone. Loty do Stansted będą odbywały się codziennie, natomiast loty do Luton będą obsługiwane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Łącznie operacje na oba londyńskie lotniska będą odbywały się 11 razy w tygodniu.

“Nadszedł sezon zimowy, a wraz z nim start nowego połączenia z Bydgoszczy do Londynu Luton. Pasażerowie z Kujaw i Pomorza, a także turyści mają do dyspozycji już 6 tras Ryanaira z i do Bydgoszczy. Z okazji uruchomienia nowego połączenia, wprowadziliśmy do sprzedaży bilety na podróż w listopadzie i grudniu już od 72 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com tylko do 2 listopada do północy. Chcąc zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz." - mówi Olga Pawlonka, Sales and Marketing Manager CEE

Lotnisko w Luton położone jest ok. 50 km na północ od Londynu. Stanowi ciekawą alternatywę dla osób podróżujących zarówno do stolicy Wielkiej Brytanii, jak też do popularnych wśród Polaków miast w środkowej i wschodniej Anglii.

Port jest świetnie skomunikowany zarówno z Londynem oraz z innymi miastami w regionie. Lotnisko leży w pobliżu autostrady M1, łączącej Londyn oraz Leeds. Bezpośrednie połączenie kolejowe ze stacji "Luton Airport Parkway" pozwala na dogodny dojazd do Bedford, St Albans, Wimbledonu, Sutton, Gatwick Airport, Brighton, Leicester, Nottingham, Sheffield, Leeds oraz Londynu. Swoje połączenia autobusowe z lotniska oferują tacy przewoźnicy jak Terravision oraz EasyBus.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bydgoszcz
Londyn
Ryanair

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....