TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Z Radomia znowu będą latać
LOTNISKO RADOM InfoAir - Opublikowano: 26.02.2016 20:38:49 2 komentarze
Z Radomia znowu będą latać

Linia lotnicza SprintAir uruchamia rozkładowe operacje lotnicze z Portu Lotniczego Radom Sadków. W ofercie przewoźnika znajdą się cztery trasy, dwie krajowe ?do Wrocławia i do Gdańska oraz dwie zagraniczne - do Berlina i Pragi. Pierwszy Saab 340 w barwach SprintAir wystartuje z radomskiego lotniska 18 kwietnia bieżącego roku. Bilety na loty będzie można kupić już w przyszłym tygodniu.

SprintAir będzie realizował z Portu Lotniczego Radom czternaście operacji tygodniowo, latając sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę.

Wszystkie loty realizowane będą wyposażonym w 33 miejsca pasażerskie samolotem turbośmigłowym typu Saab 340 o zasięgu regionalnym.

?Cieszy nas możliwość rozwijania siatki połączeń pasażerskich w oparciu o regionalne lotniska, takie jak Port Lotniczy Radom. Liczymy, że ciekawa, różnorodna oferta lotów w połączeniu z atrakcyjnymi cenami biletów zachęci wielu mieszkańców regionu do podróżowania z radomskiego lotniska zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych?, mówi Jarosław Chłopecki, dyrektor handlowy SprintAir.

Sprzedaż biletów na nowe rejsy SprintAir zostanie uruchomiona w najbliższy wtorek, 1 marca. Bilety będzie można kupić na stronie internetowej przewoźnika sprintair.eu jak i Portu Lotniczego Radom, telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefonu +48 22 212 55 77 oraz za pośrednictwem popularnych internetowych wyszukiwarek połączeń lotniczych. Najtańsze bilety na trasach krajowych kosztować będą 99 złotych, a na lotach zagranicznych - 149 zł.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Sprint Air
Radom
  • pasażer – 27.02.2016

    Gratulacje. Proponował bym sezonowe loty Olsztyn -Radom - Warna /Dubrownik/. Tylko czy ten przewoźnik ma większy samolot?

  • rmh – 27.02.2016

    Nie mają większego. Ale fajnie że mają ceny jak w OLT.Bezinwestycyjnie to mogą połączyć loty Gdańsk - Radom i Radom - Praha w jeden z mięzdzylądowaniem w Radomiu. To przyciągnęło by pasażerów z Trójmiasta.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....