TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Zimowy rozkład lotów we Wrocławiu
LOTNISKO WROCŁAW - Opublikowano: 07.11.2016 14:36:30
Zimowy rozkład lotów we Wrocławiu (foto: Lotnisko Wrocław)

Przewoźnicy niskokosztowi systematycznie rozwijają swoją ofertę na wrocławskim lotnisku. Od 30 października linie Ryanair wprowadziły loty na główne lotnisko w Madrycie, a także trzy nowe kierunki brytyjskie ? Manchester, Newcastle i Belfast.

Piątą nowością jest Kijów, do którego latają linie Wizz Air. W rozkładzie zimowym po raz pierwszy pozostaje Malta. W sumie pasażerowie wrocławskiego lotniska mają do wyboru w sumie 28 połączeń niskokosztowych.

Pasażerowie latający z Wrocławia do Warszawy na lotnisko Chopina mają w zimowym rozkładzie lotów do wyboru dwie linie lotnicze. Oprócz PLL LOT (sześć rejsów dziennie), od 4 października 2016 r. na główne lotnisko stolicy latają też tanie linie Ryanair (trzy rejsy dziennie). ? Jestem przekonany, że większa liczba rejsów na lotnisko Chopina, rozszerzona o ofertę tanich linii, przyciągnie wielu nowych pasażerów podróżujących między Wrocławiem a Warszawą. Samolot to na tej trasie najszybszy środek transportu ? mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Pasażerowie mają do dyspozycji cztery międzynarodowe połączenia sieciowe do największych hubów przesiadkowych w Europie ? Frankfurtu, Monachium, Düsseldorfu oraz Kopenhagi. Na pierwszej z tych tras Lufthansa wprowadziła sześć dodatkowych lotów w tygodniu. W zimowym rozkładzie lotów znalazły się też cztery połączenia czarterowe. Ze względu na duże zainteresowanie w ofercie biur podróży na zimę pozostały Lanzarote i Fuerteventura. Ofertę uzupełniają dwa największe ośrodki egipskie ? Hurghada i Marsa Alam. Zimowy rozkład lotów będzie obowiązywał do 25 marca 2017 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....