TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Zimowy rozkład lotów z Wrocławia
InfoAir.pl - Opublikowano: 19.10.2017 13:25:17
Zimowy rozkład lotów z Wrocławia

O rekordowej siatce połączeń zadecydowały stale rosnąca liczba pasażerów i intensywny rozwój linii lotniczych, które dostrzegają duży potencjał naszego lotniska mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Cieszy nas pojawienie się Palermo, które jako jedyni w Polsce obsługujemy wraz z tanimi liniami. Bardzo dobrą wiadomością jest również obecność Zurychu. To duży ukłon w kierunku pasażerów biznesowych i najlepszy dowód, że rozwijamy naszą siatkę w każdym segmencie – stwierdza.

Przewoźnicy regularni zaproponują zimą aż 10 nowości. Z wrocławskiego lotniska polecimy do słonecznego Agadiru w Maroku (Wizz Air), a także do Palermo na Sycylii i Neapolu (Ryanair). Na uwagę zasługuje też oferta irlandzkiego przewoźnika na Wyspy Brytyjskie: Edynburg i Leeds Bradford. Kolejne nowości to: Oslo Torp, Gdańsk, Bruksela Charleroi i Tel Awiw. W sumie wrocławscy podróżni będą mieli do dyspozycji 39 połączeń niskokosztowych. Dodatkowo, od 30 października, linie Swiss Airlines zapowiedziały uruchomienie długo oczekiwanych lotów do Zurychu, a Lufthansa zwiększenie liczby rejsów na trasie do Frankfurtu nad Menem do czterech dziennie. W tym segmencie na zimę pozostają także loty do Monachium (3 połączenia dziennie), Düsseldorfu, Kopenhagi, a także na Lotnisko Chopina, czyli główny port w Warszawie (sześć połączeń obsługiwanych przez PLL LOT).

Z kolei biura podróży zaoferują 4 kierunki. Czarterem polecimy na trzy wyspy w archipelagu Wysp Kanaryjskich – Lanzarote, Fuerteventurę i Teneryfę (nowość w zimowym rozkładzie lotów od biura podróży Itaka). Ofertę uzupełnia połączenie do jednego z największych egipskich kurortów – Hurghady. – Teneryfa może się okazać największym przebojem czarterowym w zimowej siatce. Tym bardziej, że coraz więcej podróżnych planuje wypoczynek poza typowym sezonem wakacyjnym – mówi Michał Kozak, menadżer ds. rozwoju ruchu czarterowego Portu Lotniczego Wrocław. – Z kolei Egipt fascynuje miłośników historii, poszukiwaczy przygód, jak również wielbicieli relaksu – dodaje.

Zimowy rozkład lotów 2017/2018 w Porcie Lotniczym Wrocław będzie obowiązywać od niedzieli, 29 października.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
lotnisko
rozkład lotów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....