TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Zwiększony popyt na A321 zmienia produkcję Airbusa
InfoAir.pl - Opublikowano: 21.01.2020 14:30:37
Zwiększony popyt na A321 zmienia produkcję Airbusa; fot.Airbus

Airbus uruchomi produkcję rodziny A321 także w Tuluzie. To element modernizacji globalnego systemu przemysłowego koncernu.

Wdrażając strategię działań na rzecz utrzymania się w światowej czołówce technologicznej oraz zwiększenia wydajności przemysłowej, Airbus postanowił stworzyć nowe możliwości produkcji samolotów A321 w zakładzie w Tuluzie.

Do połowy 2022 r. - w obecnie wytwarzającej samoloty A380 fabryce Lagardère - ruszy wspomagana komputerowo linia montażu końcowego A321, co będzie istotnym krokiem w działaniach unowocześniających w tym miejscu system produkcji rodziny A320. Nowe obiekty zapewnią większą elastyczność wytwarzania A321, doprowadzając do centralizacji zdolności produkcji wąskokadłubowców Airbusa w Tuluzie.

Francja się cieszy

-"Cieszy nas zaskakująco duży popyt na maszyny z rodziny A320neo, a zwłaszcza na wywodzące się z niej warianty A321 Long Range (LR) i Xtra Long Range (XLR)" - powiedział Michael Schoellhorn, dyrektor operacyjny Airbusa. -"Aby zoptymalizować obieg komponentów używanych do ich produkcji, postanowiliśmy zwiększyć zdolności i elastyczność wytwarzania A321, umieszczając nową linię montażu końcowego w Tuluzie".

Obecnie jedyna europejska linia montażu końcowego A321 znajduje się w Hamburgu. A321 jest też montowany i dostarczany klientom z fabryki w Mobile w USA. Nowa linia montażowa powstanie w Tuluzie ze względu na: ogólną konkurencyjność tamtejszej fabryki, czas uruchomienia produkcji, koszt inwestycji, dostępne powierzchnię i zasoby. Airbus poinformował już o tej decyzji partnerów społecznych.

Jak świeże bułeczki

Rodzina A320neo jest liderem światowego rynku samolotów wąskokadłubowych. Ponad 110 klientów kupiło już ponad 7100 wywodzących się z niej maszyn. Najnowszym jej członkiem jest model A321XLR, odpowiadający na potrzeby linii lotniczych poszukujących samolotów o jeszcze większych zasięgu i ładowności, zapewniających im większe przychody.

Po wejściu do eksploatacji w 2023 r. zapewni użytkownikom wykonywanie lotów na niespotykanych dotąd w przypadku maszyn wąskokadłubowych dystansach do 4700 nm i o 30% niższe zużycie paliwa w przeliczeniu na miejsce pasażerskie w porównaniu z samolotami konkurencji poprzedniej generacji. Nowa kabina Airspace zapewni pasażerom A321XLR znakomite wrażenia z podróży, dzięki zastosowaniu we wszystkich klasach foteli równie komfortowych, jak te, które są stosowane w samolotach szerokokadłubowych operujących na trasach długodystansowych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
samolot
fabryka
Airbus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....