TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Zwiększony popyt na A321 zmienia produkcję Airbusa
InfoAir.pl - Opublikowano: 21.01.2020 14:30:37
Zwiększony popyt na A321 zmienia produkcję Airbusa; fot.Airbus

Airbus uruchomi produkcję rodziny A321 także w Tuluzie. To element modernizacji globalnego systemu przemysłowego koncernu.

Wdrażając strategię działań na rzecz utrzymania się w światowej czołówce technologicznej oraz zwiększenia wydajności przemysłowej, Airbus postanowił stworzyć nowe możliwości produkcji samolotów A321 w zakładzie w Tuluzie.

Do połowy 2022 r. - w obecnie wytwarzającej samoloty A380 fabryce Lagardère - ruszy wspomagana komputerowo linia montażu końcowego A321, co będzie istotnym krokiem w działaniach unowocześniających w tym miejscu system produkcji rodziny A320. Nowe obiekty zapewnią większą elastyczność wytwarzania A321, doprowadzając do centralizacji zdolności produkcji wąskokadłubowców Airbusa w Tuluzie.

Francja się cieszy

-"Cieszy nas zaskakująco duży popyt na maszyny z rodziny A320neo, a zwłaszcza na wywodzące się z niej warianty A321 Long Range (LR) i Xtra Long Range (XLR)" - powiedział Michael Schoellhorn, dyrektor operacyjny Airbusa. -"Aby zoptymalizować obieg komponentów używanych do ich produkcji, postanowiliśmy zwiększyć zdolności i elastyczność wytwarzania A321, umieszczając nową linię montażu końcowego w Tuluzie".

Obecnie jedyna europejska linia montażu końcowego A321 znajduje się w Hamburgu. A321 jest też montowany i dostarczany klientom z fabryki w Mobile w USA. Nowa linia montażowa powstanie w Tuluzie ze względu na: ogólną konkurencyjność tamtejszej fabryki, czas uruchomienia produkcji, koszt inwestycji, dostępne powierzchnię i zasoby. Airbus poinformował już o tej decyzji partnerów społecznych.

Jak świeże bułeczki

Rodzina A320neo jest liderem światowego rynku samolotów wąskokadłubowych. Ponad 110 klientów kupiło już ponad 7100 wywodzących się z niej maszyn. Najnowszym jej członkiem jest model A321XLR, odpowiadający na potrzeby linii lotniczych poszukujących samolotów o jeszcze większych zasięgu i ładowności, zapewniających im większe przychody.

Po wejściu do eksploatacji w 2023 r. zapewni użytkownikom wykonywanie lotów na niespotykanych dotąd w przypadku maszyn wąskokadłubowych dystansach do 4700 nm i o 30% niższe zużycie paliwa w przeliczeniu na miejsce pasażerskie w porównaniu z samolotami konkurencji poprzedniej generacji. Nowa kabina Airspace zapewni pasażerom A321XLR znakomite wrażenia z podróży, dzięki zastosowaniu we wszystkich klasach foteli równie komfortowych, jak te, które są stosowane w samolotach szerokokadłubowych operujących na trasach długodystansowych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
samolot
fabryka
Airbus

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....